Pridružite se našem Discord serveru - www.discord.me/lolserbia

O meni

edited June 11 in Introduction
Pozdrav svima,
Zovem se Adrijan,dolazim iz Kikinde,imam 17 godina,i igram LoL od pocetka 5. sezone,od Bardovog izlaska.LoL sam poceo igrati cisto tako iz dosade,kao i sve igrice,ali me je nesto privlacilo da stalno igram iznova i iznova.Veliki sam fan tima SKT T1 i Fnatica,i gledam njihove VODs.Poceo sam igrati na EUNE,i tamo sam imao svakakvih problema,kao novi igrac,nisam znao sve o tome,i prvi nalog mi je hakovan.Sledeci koji sam napravio bio sam gold,i to mi je bilo ono PUF,jer su svi moji drugovi bili silver,a ja koji sam tek poceo usao u gold.Kasnije sam poceo i metu da pratim i igrao GP i Mordea koji su tada bili bogovi rifta.I sa njima sam usao u Platinu u mojoj prvoj sezoni.Taj nalog sam prodao jer sam imao mnogo obaveza tada i nisam imao vremena za LoL.Kad sam skinuo sve obaveze i brige,vratio sam se Lolu na pocetak 6. sezone kad je Jhin izasao i mnogo sam zavoleo njegov stil igre i poceo i njega igrati.Ali posto mi je ADC najgora uloga koju igram,trazio sam novu,igrao sam mid velkoz/swain/brand,ali jednostavno nisam znao kako da sa mage iznesem partiju,i ostao sam u platini.Krajem 6. sezone kad je izasla Camille sam jednostavno poceo da obozavam tog heroja jer je to moj playstyle,udji u tim,izadji,napravi damage,tanky,mobilan,sve.I poceo sam igrati nju,ali posto je stalno bila banovana,morao sam naci zamenu,Zamena je bila Quinn koja je tada bila mnogo jaka zbog lethality itema.Takodje sam igrao i tenkove,jer su mi oni najvise lezali posle Camille,igrao sam Nautiliusa,Maokai,Shena,Galia,a kad nisam dobijao Top,uvek sam igrao supporta,jer sam se snalazio u toj ulozi,znam da radim dobre i worth shot callove,i zbog te uloge sam povecao Map Awarness skoro do maximuma.Usao sam po prvi put u Plat 1,i jednostavno sam dobio zelju da igram na EUW,tamo sam se prebacio i dao mom drugu nalog,i nije se bas tamo proslavio,trenutno igram samo na EUW,i cilj mi je Diamond+ :)
Toliko o meni. :)
Kontakt:aadimaxlol@gmail.com
https://www.facebook.com/profile.php?id=100015787590995

Comments

• Au al si se ti ispisao :D Wlcm
  • Hvala :D a nzm sta da pisem,posto sam se prijavio sa izbor igraca za tim,i admin mi je rekao da napisem nesto na forumu o sebi,ja reko ono sve informacije sto su bitne :D 
Sign In or Register to comment.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Zapratite nas na Instagramu - www.instagram.com/lolserbianet